The Oboe Class - AM Katowice
Klasa ObojuObój

Graduates

Anna Kudala - Katowice
0 r.
Mateusz Tokarz - Katowice
0 r.
Marta Bolkowska - Rybnik
0 r.
Zofia Rey - Kraków
0 r.
mgr Wojciech Barczyński
1991 r.
I oboista Filharmonii Zabrzańskiej
mgr Marek Roszkowski
1992 r.
oboista Opery Kameralnej w Warszawie
mgr Grzegorz Pierzchała
1993 r.
mgr Gabriel Koszela
1996 r.
I oboista Opery Śląskiej w Bytomiu
mgr Dariusz Tobiasz
1996 r.
I oboista Filharmonii Rzeszowskiej
mgr Ewelina Czaja-Muzyk
1996 r.
mgr Damian Muczko
1999 r.
mgr Michał Szymała
2000 r.
I oboista Filharmonii Opolskiej
mgr Tomasz Stencel
2001 r.
I oboista Filharmonii Śląskiej
mgr Adam Stachula
2003 r.
oboista Filharmonii Śląskiej
mgr Katarzyna Wójtowicz
2005 r.
mgr Karolina Zjawiona
2006 r.
I oboistka Opery Bałtyckiej
mgr Michał Mogiła
2006 r.
studia podyplomowe w Bremie/ Niemcy
mgr Joanna Wolska
2007 r.
studia podyplomowe w Berlinie/ Niemcy
mgr Karolina Stalmachowska
2008 r.
oboistka Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia
mgr Lorena Mac
2008 r.
asystentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
mgr Paulina Kaczmarczyk
2010 r.
oboistka Filharmoni Poznańskiej
mgr Katarzyna Zdyb
2010 r.
oboistka Filharmonii Szczecińskiej
mgr Zofia Radwańska
2010 r.
oboistka Filharmonii Olsztyńskiej
mgr Sebastian Wizner
2011 r.
oboista orkiestry Opery Śląskiej w Bytomiu
mgr Urszula Kłębek - Rzeszów
2012 r.
oboistka Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach
mgr Wojciech Pompka - Częstochowa
2012 r.
oboista Filharmonii Częstochowskiej
mgr Ewa Sobczyk - Katowice
2012 r.
oboistka Teatru Muzycznego Capitol
Paulina Gacek - Jaworzno
2013 r.
absolwentka studiów I stopnia
mgr Małgorzata Krawczyk - Gliwice
2013 r.
mgr Justyna Palkij - Kraków
2013 r.
oboistka Filharmonii Wrocławskiej
mgr Żaneta Grudzińska
2014 r.
I oboista Filharmonii Lubelskiej
mgr Patrycja Korniluk
2014 r.
oboistka Sinfonii Iuventus
mgr Paweł Biegiesz
2015 r.
I oboista Filharmonii Lubelskiej
mgr Wiktoria Ulatowska
2015 r.
mgr Joanna Lewicka
2016 r.